Od poniedziałku nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych i angażujących zajęciach poświęconych trosce o naszą planetę.
Dzieci poznawały różne sposoby dbania o środowisko – dowiedziały się, jak ważna jest segregacja odpadów,
oszczędzanie wody, sadzenie nowych drzew.
