Ułatwienia dostępu

Podsumowanie Tygodnia Ekologicznego

Od poniedziałku nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych i angażujących zajęciach poświęconych trosce o naszą planetę.

Dzieci poznawały różne sposoby dbania o środowisko – dowiedziały się, jak ważna jest segregacja odpadów,

oszczędzanie wody, sadzenie nowych drzew.

 

 

Dziś w sali rytmicznej podsumowaliśmy zdobytą wiedzę poprzez wspólną zabawę. Przedszkolaki z zaangażowaniem brały udział w aktywnościach takich jak segregowanie śmieci, domino ekologiczne oraz układanie Ziemi z puzzli.

Na zakończenie dnia dzieci wyruszyły na radosny pochód z transparentami, zachęcając wszystkich do dbania o naszą planetę.

To był wyjątkowy czas pełen nauki, zabawy i ważnych wartości!


O nas

Przedszkole Nr 190
ul.Racławicka 30a
02-601 Warszawa

  

Pliki cookie

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy jej funkcjonalności oraz dostosowania do Twoich potrzeb. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji