Od poniedziałku nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych i angażujących zajęciach poświęconych trosce o naszą planetę.
Dzieci poznawały różne sposoby dbania o środowisko – dowiedziały się, jak ważna jest segregacja odpadów,
oszczędzanie wody, sadzenie nowych drzew.
Dziś w sali rytmicznej podsumowaliśmy zdobytą wiedzę poprzez wspólną zabawę. Przedszkolaki z zaangażowaniem brały udział w aktywnościach takich jak segregowanie śmieci, domino ekologiczne oraz układanie Ziemi z puzzli.
Na zakończenie dnia dzieci wyruszyły na radosny pochód z transparentami, zachęcając wszystkich do dbania o naszą planetę.
To był wyjątkowy czas pełen nauki, zabawy i ważnych wartości!

