Przypominamy, że od 04.05 rusza akcja Rowerowy Maj.
W akcji mogą brać udział wyłącznie dzieci posiadające zgody od rodziców lub opiekunów.
W poniedziałek przedszkolaki otrzymają dzienniczki do zbierania naklejek.
Hulajnogi i rowery można zostawiać na tarasie przedszkola.
Wyłączyliśmy z akcji dzień wycieczki całodniowej (26.05) oraz pikniku rodzinnego (29.05).
Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkim uczestnikom bezpiecznego oraz aktywnego Rowerowego Maja!
